Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Guajava je už docela vzrostlejší, může se sice střiháním udržovat také okolo metru, ale plodit asi tak nebude. Moje začalo plodit v 5 letech od semene, ale velikost v té době byla už 2,5m na výšku a 1,5m na šířku, samozřejmostí je velký květináč v této velikosti min. 50l. Plody jsou velmi chutné, s těmi které se občas dají někde sehnat v obchodě se to vůbec nedá srovnat. Existuje ale spousta odrůd s dužninou od bílé, přes žlutou až k červené a fialové, tvaru hrušky nebo jablka. Velikost plodů je taky dle odrůdy od 4cm do 15cm. Moje guajava má plod s bílou velmi chutnou dužninou. Pokud byste měl zájem mám vypěstované malé rostlinky ze semen, která jsem vyndal ze svého plodu viz níže. 27ok74zavináčseznam.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika