Vypadávání peří



host - 34.163 (?)
6.6.2015 22:45

Máte spíš než DK bílého Lenghorna, který má právě tu klidnější povahu, od DK jsou téměř k nerozeznání. DK je samozřejmě došlechtěna jako hybrid k maximální snůšce, právě pro klecový chov: vysát a zahodit.

DK jsem měl šest, pro zkoušku a větší mrchy jsem neviděl.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 34.163 (?), 6.6.2015 22:45

Máte spíš než DK bílého Lenghorna, který má právě tu klidnější povahu, od DK jsou téměř k nerozeznání. DK je samozřejmě došlechtěna jako hybrid k maximální snůšce, právě pro klecový chov: vysát a zahodit.

DK jsem měl šest, pro zkoušku a větší mrchy jsem neviděl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 134.151 (?), 7.6.2015 0:39

Nevím, nemůžu posoudit, protože podle obrázku to může být tak i tak a prodejce mi říkal, že to jsou Vlašky :D,  takže asi taksmiley. Ty to tedy rozhodně nejsou, to už vím, ale to je vše.

V každém případě dneska jedna tedy moc chviku klidná nebyla, až mě to šokovalo, protože na to nejsem u našich slepic zvyklá, ale mělo to svoji logiku.

Dávali jsme našim holkám trochu jahod a když jsme jednu hodili, tak nechtěně přistála té jedné na zádech. Ji to vyplašilo, protože za prvé viděla tu jahodu jak letí a asi věděla, že jí má na zádech. Než jsem ji stihla odchytit, abych jahodu sundala, tak po ní šli jiné dvě slepice a kohout. Jahoda spadla a dobré, ale asi za půl hodinu právě tahle bílá začala napadat ty dvě i kohouta, co po ní před tím, kvůi jahodě na zádech, šli. Šla na ně docela zostra.

Nicméně slepičku jsem odchytla, chvilku hladila na klíně (nejdřív nechtěla, ale pak se uklidnila) a pak už byl klid. Tak si myslím, že někdy prostě na začátku jde jen o nedorozumění, které pak může takhle přerůst v boj, ale pořád nevěřím tomu, že za to není zodpovědný člověk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika