Slepice - rýma?



host - 16.90 (?)
31.10.2013 13:30

Dobrý den, tak toto je také u mým slepic -  7 jich dostalo jako rýmu, potom otečou oči, jakoby na jedno oko oslepla, oko je oteklé a slzí přitom slepice chrčí - jako chrápe když dýchá a pospává a nakonec scípne. Už jich mám 7 pryč.Poraďte někdo co jim dát a čím přeléčit. Nikdy jsem o tom neslyšela. Krmím stále stejně a nyní jsem jim začala dávat trochu kukuřice, že by to bylo tím? Sousedka to má u slepic také, ta říká, že je to od cizích holubů a hrdliček. Anebo jsem si koupila 10 mladých slepiček z Havl.B. Díky za rady  --  alka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 164.129 (?), 31.10.2013 12:34, zobrazeno: 18891x

Dobrý den, můžou mít slepice rýmu? Minulý týden se mi zdálo že jedna hybridka dýchá jako by byla zahleněná a už jich tak dýchá více... podobné zvuky vydával i králík co mel Mixomatozu. (toho už nemám dlouho) Děkuji za odpovědi.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 16.90 (?), 31.10.2013 13:30

Dobrý den, tak toto je také u mým slepic -  7 jich dostalo jako rýmu, potom otečou oči, jakoby na jedno oko oslepla, oko je oteklé a slzí přitom slepice chrčí - jako chrápe když dýchá a pospává a nakonec scípne. Už jich mám 7 pryč.Poraďte někdo co jim dát a čím přeléčit. Nikdy jsem o tom neslyšela. Krmím stále stejně a nyní jsem jim začala dávat trochu kukuřice, že by to bylo tím? Sousedka to má u slepic také, ta říká, že je to od cizích holubů a hrdliček. Anebo jsem si koupila 10 mladých slepiček z Havl.B. Díky za rady  --  alka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 202.18 (?), 31.10.2013 21:14

dejte jim doxygal nekonzumujte 14 dní vejce a ani nevařte jiným zvířatům,,vyhodit",nemáteli doxygal dejte zatím půl stroužku česneku na slepici do zobáku..klidně jim podávejte čaj s medem nebo nějaký na průdužky..né moc silný a odstranit po dobu napájení čajem obyč, vodu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika