Obnova starého kurníku



IvanaK - (3) - 6.15 (?)
12.4.2012 14:48

Děkuji za odpověď. Vápno máme a sláma se sežene. Musí být té slámy tolik?? Mají tam 6 míst oddělených na snášení vajíček. Je mi jasné, že tam taky dám slámu, aby měli teplíčko :o) až budou snášet vajíčka.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
IvanaK - (3) - 34.59 (?), 12.4.2012 8:21, zobrazeno: 12678x

Dobrý den,

může mi prosím někdo poradit, co je potřeba pro obnovení starého kurníku?? Je potřeba ho nějak vystříkat vápnem?? Aby se zničili nějací paraziti, co by mohli slepicím škodit? A potřebují mít slepice nejen ve snůžkách slámu? I v celém kurníku?

Děkuji za odpovědi

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 12.4.2012 8:31

starý kurník, musíte vyházet ven starou slámu či seno, vystříkat vápnem nebo pokud nemáte vápno, vystříkat savem a nechat odpařit a vyčichnout, takže raději vápno... pak jim tam dejte seno nebo slámu, tak 20 cm, ať si z toho udělají hnízda na snášení vajíček a hřadu na sezení.Seno nebo slámu je nutno jednou za čas měnit, protože slípky si do hnízd i nadělají.Pod hřadu taky dejte seno nebo pilina a lépe na papír nebo karton, lépe se to pak vybírá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
IvanaK - (3) - 6.15 (?), 12.4.2012 14:48

Děkuji za odpověď. Vápno máme a sláma se sežene. Musí být té slámy tolik?? Mají tam 6 míst oddělených na snášení vajíček. Je mi jasné, že tam taky dám slámu, aby měli teplíčko :o) až budou snášet vajíčka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika