problémy s Goji



host - 188.170 (?)
19.8.2011 14:11

Mně kvete prvně letos od začátku srpna (koupila jsem ho u Starkla), tak to mám ten druh, který u nás nedozraje? Nevíte, kde bych sehnala odrůdu kvetoucí na jaře?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 86.44 (?), 26.5.2011 23:44
Kto napísal, že gojije aj jedovata odroda je totálny blb,ľudia nenechavajte sa prosím napáliť od takýchto bludohlásateľov moja manželka po veľmi ťažkej operácií, vďaka blahodárnym účinkom goji ajna údiv lekárov bola vyhojená veľmi rýchlo a chvála Bohu úspešne
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 188.170 (?), 19.8.2011 14:11

Mně kvete prvně letos od začátku srpna (koupila jsem ho u Starkla), tak to mám ten druh, který u nás nedozraje? Nevíte, kde bych sehnala odrůdu kvetoucí na jaře?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 219.173 (?), 22.9.2011 0:19

Taky mám kustovnici tři roky, roste jako divá, musím ji stříhat, jinak by se mi na moji mrňavou zahrádku už nic nevešlo, kvete docela dost, ale květy opadají a plody žádné.Co s tím? Kde je chyba?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 174.197 (?), 23.9.2011 0:40
Tiež sme si mysleli, že nezarodí. Kvitne celé leto a... dnes sme si všimli, že je tam pár červených plodov. A to sme ju vlani sadili ako malinkú sadeničku. Vypestovali sme vysoký kmienik a hore korunku. Chce to trpezlivosť. Uvidíte, že Vám zarodí! Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 22.42 (?), 13.9.2010 16:13

Goji pestujem druhý rok, dostala som vo vode zakorenený výhonok, ale chytia sa aj konariky zapichnuté do vlhkej zeme. Hneď v prvom roku trochu kvitol, ale plody žiadne. V tomto roku výrazne rástol a vďaka tomu som dospela k objavu: keď zastrihnem konce - začne kvitnúť. To naozaj platí, stále len mohutne kvitne, ale plody sa tvoria minimálne a nezrejú. Kvitne už niekoľko mesiacov a ochutnali sme len tri malé oranžové gojky. Poraďte, prosím, ako goji prinútim plodiť?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 81.34 (?), 14.9.2010 21:02

No, já jsem neexperimentoval, koupil jsem tři keříky v Bauhausu vysoké asi 30 cm, každý tak tři větvičky. Vysadil jsem je letos v dubnu. Teď jsou to metr vysoké husté keře, všechny kvetly a dva jsou hustě obsypány plody. Když píši hustě, myslím tím, že denně si jich utrhneme a sníme tak dvacet. A pořád je co ochutnávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 155.54 (?), 30.9.2010 20:05

Dobry vecer, mne goji kvitne, kvitne a plody nic. Je mozne, ze potrebuje partnera???mam len jednu rastlinu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 210.254 (?), 15.9.2010 14:50

po zhlédnutí obrázku musím konstatovat, že vás někdo napálil, jinak proti plísni je dobré vetrání rostliny aby osychala a nebudě se tak plísen tvořit.na rostlinách kustovnice staré listy odumírají a opadají a nové je nahradí bez problému

problémy s goji
problémy s goji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 104.125 (?), 22.10.2010 14:13

Dobrý den, můžete mi někdo poradit? Kdy je nejlepší přesadit Goju? a neublížím jí tím? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 77.8 (?), 8.4.2011 14:39

Přesazoval jsem keřík v polovině března a nic se mu nestalo. Normálně začal pučet a už je zelený. Část kořenů těch hlubokých byla odtrhnuta při vykopávání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika