Pepino Gold - zrání plodů



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 109.108 (?) 
11.8.2009 10:23

Paní Sklenářová, tady opět Markéta.Pokud to půjde, vyfoťte vaše pepína, ráda bych porovnala, co roste mě.Píšete, že některé plody jsou až v prosínci.Kde vám dozrávají?V současnosti jsou pepína moje priorita, každý den je pozoruji a fakt se žvětšují.Díky za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 14.2 (?), 11.8.2009 13:11

Na kolik je tato výše uvedená odpověď nedostačující?

Pokud máte možnost nechat dozrát plody někde v teplejším a světlejším prostředí, než je sklep, určitě to bude lepší. Chce to nechat je na rostlině co nejdéle, až žloutnou, jinak se podtrhnou. Možná by stačila chodba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.250 (?), 19.9.2009 17:06

prosím o radu dnes ráno bylo u nás 5 stupńů už mám pepino uklidit DĚKUJI

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 139.99 (?), 10.10.2009 8:32

dobrý den, v každém případě už by mělo být ve skleníku nebo doma, kde nemrzne.

pro zrání plodů potřebujete ničím nenarušit jejich dozrávání a to velké výkyvy teplot jsou.pod 5 stupňů zastavuje růst a nelíbí se mu to.

a nepřestávejte mu dodávat vodu a světlo, klidně plody nechte až do vánoc, na rostlině a poznáte které je nejlepší podle zrání.já mám plody od pomerančového zabarvení s fialovými pruhy... to už je zralé..., až po ještě slabounce žlutavé, tudíž nedozrálé a podle chutí zjistím, kdy je nejlíp utrhnout.mám je první rok, pak budu chytřejší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 192.164 (?), 6.10.2009 13:33

Dobrý den.Mám dotaz letos moc plodů memám.Rostlina narostla do víšky a já mám strach ji ostříhat aby neuschla.Je možné ostříhané větévky zasadit?Chytnou se a jak nízko se stříhají?Pépino má asi 50cm.Děkuji Zázvorková.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 139.99 (?), 10.10.2009 8:40

já jsem nějaké větvičky zkusila zasadit, ale nevím, zatím se drží, ale prý pepíno nejvíc plodů má druhý rok.rostlina opadá a klidně ji zkraťte, koukněte se na stránky zahradníků, myslím,že Srarkl píše o pěstování víc...

když ji zkrátíte až na jaře tak se nic podle mě nestane

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
tomas.olt - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (59) - 211.214 (?), 13.10.2009 18:29

Zdravím všechny pěstitele.  Pěkně se nám ochladilo, tak jsem pepína i ostatní exoty uklidil raději z balkónu do skleníku. Až mi z toho vykvetla mučenka.. to brzo

pepina
pepina
frederick
frederick
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.26 (?), 27.1.2010 11:27

Ta mucenka je nadherna. Koupil sem si tu samou loni od Starkla, zatim ji mam asi dvoumetrovou a cekam jestli letos pokvete. Nejaka mazana rada proto aby byla lepsi, zelenejsi, lepe kvetouci,...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tomas.olt - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (59) - 211.214 (?), 15.11.2010 9:30

Tak letos se mi podařilo vypěstovat plod pepina o hmotnosti téměř půl kilogramu (467 g). Pokusím se vložit ilustrační foto..

Tomáš

Plod pepina
Plod pepina
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 145.180 (?), 6.10.2011 21:53

Mně se letos povedl 785g těžký plod, kdyby ho neokousali slimáci, tak by měl i víc..:o) Chce to jen hafo hnoje a sluníčko: o)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika