Příspěvky uživatele - tomas.olt

Neznáte někdo název této rostliny?, 20.1.2014 Obsahuje fotku
Tuto rostlinu jsme našli na bývalém smětišti na kraji obce. Teď v teplém lednu krásně rozkvetla, jako jediná v okolí.. Neznáte někdo název?
Tropický ořech, 25.6.2013 Obsahuje fotku
Máte někdo doma Kešu ořech, respektive zkušenosti s pěstováním v interiéru či ve skleníku?
Pistacia vera, 21.5.2013 Obsahuje fotku
Jinak takto vypadá moje pistácie po 5ti letech růstu ve studeném skleníku. Tuším že min teplota v něm byla kolem -15 °C když venku bylo něco málo pod -20 (loňskou zimu). Neomrzli ani konce rostliny. Huře dopadl pekanový ořech který mám venku, ale i... celý příspěvek >
Pistacia vera, 21.5.2013
To je sice pravda i dobrej typ ale zkuste to. Kolik vám jich vyklíčí a kolik shnije?? Pak napište.. Tom
Tropický ořech, 28.4.2013 Obsahuje fotku
Tak zapoměl jsem po dlouhé době přidat příspěvěk. Pekan na konci roku 2011 vypadal takto. Defakto mě o dost přerostl. Vloni jsem ho zapoměl vyfotit, tak snad letos nezapomenu :-)
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 2.7.2012 Obsahuje fotku
První cuketa "zebra cross" sklizena 20.6. Trochu pozdě ale přece. Do teď už jsem zpracoval a rozdal asi 4 další..
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 2.7.2012
Vypadá to na hodně dusíku, čím hnojíte? Kristalon "start"?
Nejchutnější rajčata, 2.1.2012 Obsahuje fotku
Vítám všechny pěstitele v Novém roce. Přidám také něco ze svého soudku resp.  skleníku. Doporučuji zkusit zajímavou odrůdu "skvrnitý říman". Vyníkající rajče jak vzhledově tak i chuťově. Tedy alespoň mě velmi zaujalo a určitě budu letos... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 15.11.2010 Obsahuje fotku
Tak letos se mi podařilo vypěstovat plod pepina o hmotnosti téměř půl kilogramu (467 g). Pokusím se vložit ilustrační foto.. Tomáš
Tropický ořech, 3.10.2010 Obsahuje fotku
Tak koukám že diskuze o pekanech nějak utichla. Je to škoda, opravdu nikdo z vás nemáte tento exot na vaší zahradě? Ten můj přežil -20° mráz bez velké újmy a dále pokračuje v růstu.. viz foto..
Padání listů u citrusu, 14.3.2010 Obsahuje fotku
Ahoj. Jestli byl předtím někde v chladnější místnosti a teď se dostal do teplejšího prostředí např. k radiátoru tak se nedivím že opadávají. Světlo citrusy potřebují hodně ale během zimního odpočinku to chce spíš teplotu pod 15°C a méně zálivky..... celý příspěvek >
Pistacia vera, 13.3.2010
Tak to vypadá že částečně mrazuvzdorné budou, protože při letošní tuhé zimě jsem i ve studeném skleníku měl min. teplotu -9 °C a semenáče vypadají bez poškození a mají i zdravé pupeny. Uvidíme jak během dubna vyraší..
Neznáte někdo název této rostliny?, 13.3.2010
Přesně tak, to byl plod plný drobných semen.. T.
Neznáte někdo název této rostliny?, 13.3.2010 Obsahuje fotku
Ahoj všem, neznáte někdo přesný název této rostliny?  Myslím že bude pravděpodobně z čeledi lilkovitých.. Díky Tomáš
Neznáte někdo tuto popínavku?, 26.2.2010
Děkuji za odpoveď.. T.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika