Éleagnus, dobré ovoce roste snadno



host - 18.164 (?)
19.11.2009 18:40

Nechte semena vyseté venku i v zimě i pod sněhem tak aby tam ležely tak nejmíň měsíc v chladu, ale lépe dva až tři. El. Umbel tady mám ale je to tak drobné, že i když prý jedlé, ale nepovažuju to za ovoce, je to na nic.
e.multifl. taky musí být z ovocných braná semena, ne z botanických, hlavně ne z arboreta U Opavy, tam je klon úplně na nic.Jestli se mi ujme, můžu posloužit.   nokal1@seznam.cz ted se dívám, že ho má v katalogu i www. onegreen world. com s obrázky na jedné z mnoha stran
kdysi jsem eleagnus multi dal do google a vyjelo mi toho moc.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 152.56 (?), 17.11.2009 11:18

Jen pár druhů rostlin se mi nepodařilo vypěstovat se semene a jedním z nich je Hlošina mnohokvětá. Rád bych zjistil co dělám špatně. Třikrát jsem zkoušel semena od Rezla s nulovým výsledkem. (to samé s Elaeagnus umbelata)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.164 (?), 19.11.2009 18:40

Nechte semena vyseté venku i v zimě i pod sněhem tak aby tam ležely tak nejmíň měsíc v chladu, ale lépe dva až tři. El. Umbel tady mám ale je to tak drobné, že i když prý jedlé, ale nepovažuju to za ovoce, je to na nic.
e.multifl. taky musí být z ovocných braná semena, ne z botanických, hlavně ne z arboreta U Opavy, tam je klon úplně na nic.Jestli se mi ujme, můžu posloužit.   nokal1@seznam.cz ted se dívám, že ho má v katalogu i www. onegreen world. com s obrázky na jedné z mnoha stran
kdysi jsem eleagnus multi dal do google a vyjelo mi toho moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika