Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Je úplně jedno jestli je to ekosad ve kterém se nikdy proti ničemu nezasahovalo ani povolenými prostředky k ochraně a neprováděla se žádná ani převentivní opatření a nebo jestli je to zanedbaný pozemek jiného charakteru. V obou případech je to líhen chorob a škůdců, pokud se tam vyskytnou a nikdo proti nim nezasáhne. V případě ekosadu dotovaná ze státního rozpočtu. Povinnost odstanovat odumřelé stromy nejen ovocné snad ještě zrušena nebyla, pokud tedy nejsme někde v přírodní rezervaci. Chápu že je asi lepší nechat je tam a příští rok říci podsadil jsem a zase to uschlo... K síře v ovzduší se vyjadřovat bohužel nemohu, tomu nerozumím. A s těmi třídními nepřáteli nevím kam míříte a jaký to má význam... Jinak loni jsem byl strašně pomluven kvůli mým plesnivějícím švestkám jojo a když stříkám tak jsem pomluven také... Problém je v tom, že někteří vůbec nezasahují a ti malopěstitelé kteří by chtěli mají čím dál tím méně vhodných postřiků k ochraně. Protože některou chemii dostanou do rukou pouze profisadaři. A když si pak koupíte jablko na krámě, má minimálně 15 různých ošetření, protože kdyby se zasahovalo všude tak by ten tlak nebyl takový... A na TV 24 se vedou debaty o koktejlu chemikáliích obsažený v jedné jahodě...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika