Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, pěstuji v truhlících stáleplodící už 15 let, nejlepší odrůda se asi pozná až poté co to vyzkoušíte ve Vašich podmínkách, mě se např. velmi líbí odrůda Albion.

Neuděláte chybu s žádnými stáleplodícími jahodami, které jsou nepřevislé, nebo jen polopřevislé a mají bílý květ. Jahody s růžovými květy mým dětem nechutnají, jsou takové podivné někdy často zakrslé a hodně mi vymrzaly takže nic co má růžový květ mi už na zahrádku nesmí.

Rozhodně nekupujte jen červnové jahody, zbytečně Vám budou zavazet truhlíky na terase a nic z toho - moje děti mají zásobu jahod od začátku června někdy už v květnu a končí v listopadu - a spousta jich ještě je v mrazáku do koktejlů a na pečení po celou zimu (mám cca 60 rostlin, vše v truhlících).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika