Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nechci být zlým prorokem, ale myslím si, že bude dost velký problém tuhle zasychající borůvku znovu rozdýchat. Pokoušel jsem se o něco podobného už dvakrát a ani jednou se mi to nepodařilo. Poprvé, když mi kdysi dvouletý keřík koncem léta z neznámého důvodu najednou shodil listy a podruhé, když mi na jaře přišla zásilka se dvěma objednanými sazenicemi, z nichž jedna, na rozdíl o té druhé, byla neolistěná. Obě tyto bezlisté rostliny sice měly na řezu větviček živé zelené lýko, ale už nevyrašily, ať jsem dělal, co dělal. Bude to asi tím, že borůvky mají jemné vlásečnicové kořínky a když zde nastane nějaký zásadnější problém, velmi rychle odumřou a je vymalováno. Pak se bezlistý keřík sice ještě nějakou dobu snaží zuby nehty držet při životě, ale zničené kořeny už nejsou schopny se zregenerovat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika