Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, prosím o radu co s jahodami, které byly v letos v červnu převezeny jako sazeničky ze šlahounů ze stařších jahod pěstovaných u rodičů. Dobře se mi po zasazení ujaly i odplodily a mezitím se krásně rozrostly tak, že vyhnaly šlahouny s novými sazenicemi. Takže jsem minulý týden založila nový záhonek s myšlenkou šup tam s nima.  Ale ejhle, od včerejška jsou "puntíkovaný" .  Už jsem zjistila,  že jde o skvrnitost, kdy se mají listy ostříhat, pak rostlinky postříkat, nebo když jsou starší tří let, tak rovnou pomale vyházet... .  No jo - ale co v mým případě? Má cenu jahody přesazovat? pak ostříhat listy? pak postříkat?  co vůbec? Tož teda nevím...  Poradí někdo prosím?   

Děkuji Pavluša

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika