Upevnění houpačky



host - 103.170 (?) 
8.6.2009 14:55, zobrazeno: 10527x

Dobrý den, máme dřevěnou konstrukci a nechceme do ní vrtat, našla jsem takove kovové "objímky" na kulatinu, nakteré se dá houpačka zavěsit (viz obrázek) jenže vůbec netuším, jak se to jmenuje a bez toho se mi to špatně hledá :-) Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 58.59 (?), 20.3.2010 14:52

Taky Vám to udělá každý zručnější kutil, pásovina 30x6mm (cena železa je dnes směšná), jeden šroub s kontramatkou, jedna karabina. Provrtat, ohnout, natřít (dát pozinkovat - nebo ještě lépe to udělat z nerezu - cena bude vyšší, ale je pevnější než obyčejné železo třídy 11 a nikdy to nebude korodovat) a hotovo. Výhodou tohoto postupu je to, že budete mít objímku přesně na Váš průměr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 80.3 (?), 22.3.2010 19:02

Jestli máte poblíž supermarket Globus, respektive hobbymarket, který je součástí Globusu, tak tam ji určitě mají.Jen si dejte pozor na nosnost.Mám dojem že ta je pouze 75kg.Pokud budete mít lavici trochu masivnější, jako třeba já z dubového dřeva a pro tři osoby, tak ta nosnost asi stačit nebude.Já jsem tenhle problém řešil minulý rok a odst jsem se stím natrápil, ale nakonec jsem sehnal co jsem potřeboval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika