Plíseň ve sklepě



host - 1.251 (?)
24.8.2008 4:29

Taky mě to čeká, do kamenného a betonového sklepa prosakuje voda. Uvažuji stěny podlahu co to jde očistit vysokotlakým čističem, aby se měkká špína spláchla a stěny potom znova natřít vápnem. savo nemá smysl, zničí plísně, ale živiny na stěnách zůstanou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 217.2 (?), 14.6.2008 15:32, zobrazeno: 15937x

Dobrý den,
na zahrádce máme zděný sklep už ho máme pěknou řádku let, ale letos se nám udělala plíseň.
A nevíme si s ní rady.Můžete nám prosím poradit.Savo nepomohlo, protože plíseň je nalítá vodou(vlhkostí).
Vápno asi nepomůže, protože ta plíseň prochází zdí.

Po dlouhém bojí jsme ji s hořákem spálili a sklep vysoušíme, ale plíseň se vytváří opět na jiných místech.
Předem moc děkuji za radu.

http://img88.imageshack.us/img88/9647/plsejl2.jpg

Kontakt: borg8472@seznam.cz

Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.246 (?), 6.7.2008 20:47

Podle mého názoru, pokud předtím to bylo v pořádku, tak jste museli nějak zamezit odvětrávání, nebo skladovat něco choulostivého..?, podívejte si pořádně na toto. Pokud zde změna nenastala, tak nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 152.7 (?), 30.7.2008 21:44
V každém případě je nutné zjistit příčinu nadměrného vlhnutí. Existuje přípravek bio repel, obsahuje kultury které sežerou plísně tak jak v přírodě slunéčko mšici. Je neškodný a dlouhodobě účinný ale nesmite ho stříknout savem. Měl jsem zaplesňivělý celý sklep když jsme koupili dům. První jsem vše postříkal savem pro okamžitý účinek a zajistil trvalé přirozené větrání. potom vše vymaloval vápnem a místa která jsou stále vlhká natřel přípravkem biorepel.Hodně štěstí. Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 1.251 (?), 24.8.2008 4:29

Taky mě to čeká, do kamenného a betonového sklepa prosakuje voda. Uvažuji stěny podlahu co to jde očistit vysokotlakým čističem, aby se měkká špína spláchla a stěny potom znova natřít vápnem. savo nemá smysl, zničí plísně, ale živiny na stěnách zůstanou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika