Zapomenuté - nezasazené - cibuloviny



host - 240.105 (?)
8.3.2015 14:13

Díky za rychlé odpovědi, nebyla jsem si jistá. Je to velkých květináčích nebo zednickém kalfasu, vyhodím to ven, i kdyby mrzlo, tak tolik už nepomrznou. A že ty jarní letos nepokvetou, to už je jedno, mám jich hromady jinde, hlavně aby to přežily. Ještě jednou díky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 240.105 (?), 8.3.2015 10:59, zobrazeno: 4055x

Zdravím. Jak se to občas stane, našla jsem dneska několik pytlíků nezasazených tulipánů, narcisů, eremurů a vysokých česneků (ty mě teda štvou nejvíc). Plus mám nově koupené lilie a montrbrecie. Co s tím teď? Lilie a eremury jsem vysadila do květináčů, že je tam nějak sezonu udržím a na podzim zasadím kam patří, co s tím zbytkem? Přidat to do květináčů nebo ven? A i ty zasazené květináče dat ven nebo ještě nechat doma? Díky za radu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 139.95 (?), 8.3.2015 11:02

Vysadil bych je nyní všechny přímo na původně zamýšlená místa. Myslím, že to s mírným zpožděním a oslabením dohoní.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.9 (?), 8.3.2015 11:49

Jsem pro to, jako Josef - co nejrychleji do země ven. Vždyť třeba lilie se sází i zjara. Jen možná ty tulipány, narcisy a česnek letos nevykvetou, ale příští rok určitě.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 240.105 (?), 8.3.2015 14:13

Díky za rychlé odpovědi, nebyla jsem si jistá. Je to velkých květináčích nebo zednickém kalfasu, vyhodím to ven, i kdyby mrzlo, tak tolik už nepomrznou. A že ty jarní letos nepokvetou, to už je jedno, mám jich hromady jinde, hlavně aby to přežily. Ještě jednou díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika