Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jednak mě potěšílo, že kandíky kvetou, samozřejmě nemohu tvrdit, že mám botanický kandík, to bych musel s lopatičkou na Medník, ale i u toho původního druhu existuje určitá variabilita, takže původ se nedá posoudit podle skvrnitosti, nebo odstínu barvy.O tom bílém klonu se taky tvrdilo, že nechce kvést a kvete mi normálně i když o několik dní později, než růžový.Jinak u těchto kandíků se nejedná o křížence, ale spíše o vyselektované klony.Potěšitelné je, že dávají semena, tak by mohlo být zajímavé, co udělá potomstvo, ale to je na několik let.Zrovna mi kvete asi 150 květů růžového.Bílý jsem loni hodně probral, tak je letos slabší, ale těch 50 květů tam je.Abych rozptýlil obavy o choulostivosti, loni koncem léta jsem vybral cibulky, asi 100 a uložil do květináče s pískem, pro pozdější výsadbu, něco jsem rozdal a na zbytek zapomněl.Sázel jsem je až na počátku rašení a až na několik namrzlých cibulek rostou a kvetou normálně.Ten květináč byl celou zimu venku na zahradě. pH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika