Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chtěl bych se pouze dotázat, jaké metody vám pomohly v roce 2020 k vypěstování semen česneku. Všiml jsem si vašich poznatků i v jiné diskuzi (Česnek ze semen), kde jste nejprve krásně vysvětloval teorii o pěstování česneku tak, aby vytvořil alespoň nějaká semena. V druhé zmiňované diskuzi se jednalo o rok 2019, kde jste byl velice blízko od požadovaného cíle, a proto bych se rád zeptal, co byl v roce 2020 rozdílný faktor, zda se jednalo o předpěstování v lednu a únoru (které zmiňujete níže) nebo zda jste uplatnil i jiné metody, které jste navrhoval jako potenciální řešení právě v druhé diskuzi (např. pravidelné rošení, či hnojení a další). Letos se totiž snažím i já dosáhnout alespoň nějaké úrody semen česneku, a proto by se hodila každá rada navíc, jelikož pokud by to vyšlo, lze v budoucnu např. darovat semínka i dalším a tím se pokusit vytvořit česnek, který bude rok od roku lépe vytvářet semena, čímž se otevírá možnost pro generativní šlechtění (např. nové krajové odrůdy). Musím se ale přiznat, že na fóru zahrada.cz jsem poprvé, a proto nevím, zda se Vám moje reakce nějak zobrazí či zda ještě občas zajdete na toto fórum. Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika