Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Blíží se doba výsadby česneku. Někdy v minulosti jsem psal, že sázím s příletem havranů. A ti už jsou tady. Když přiletí havrani, odletí špačci. Bývá už chladno, letos to ale neplatí, i ti špačci ještě jsou. Tak možná na dušičky. Ale bývá to i opačně. Když se mých oblíbených havranů nemůžu dočkat, tak vysázím česnek a oni přiletí. Tomu pak říkám souznění dušíwink. Letos jsem si řekl, že příští rok omezím pěstování zeleniny a kytek, tedy i česneku. Takže jsem proto nakoupil novou sadbu - Dukát a polský Harnaś, Ornat a Arkus. Ach jo. Záhon mám hotový po bramborách, sléhá. Nehnojil jsem ničím, brambory byly hnojeny. Na jaře dám trochu dusíku. Dnes jsem stroužky mořil v Sulce, těsně před výsadbou dám ještě Rovral. Pokud se moří dříve, stroužky musí rychle oschnout, jinak začnou rašit kořínky. Rovral ale už není, mám malinko ještě tak na příští rok.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika