Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Moje hlavní výhrady jsou, že mi česnek přijde dost variabilní i při pěstování stejné odrůdy na různých místech v různých letech, kdy se může dost měnit zbarvení suknic, i počty stroužků... tak mi přijde dost složité a pochybné na tom postavit nějakou smysluplnou klasifikaci.

Druhá výhrada je v tom, že třeba Havel se od Slavinu liší snad jen jednou mutací... Slavin je jasný "Purple stripe", zatímco Havel určitě ne... typicky 4 stroužky, bílá suknice, spousta pacibulek... měl by spadnout do kategorie "porcelain"... ale na druhou stranu je zase potřeba přiznat, že Havel pořád vypadá dost jinak (i chutná) než velkostroužkové Rusáky.

To jen abych tedy zmínil, že nějaké rozdělení asi smysl má, ale že jeho význam je přinejmenším omezený.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika