Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pánové Daníku, Petře z H. a další. Proč bych se měl držet toho co říká Kozák(pochybuji, že to má podloženo seriozním a opakovaným výzkumem) a toho co papouškuje celá řada portálů zabývajících se tématikou zahrada, včetně časopisu. Jsem přesvědčen, že nikdo z vás si nepřečetl kapitolu AGROTECHNIKA na str č.5 ve vsuvce. Chcete říct, že lidé z tohoto ústavu jsou hloupí a že nerozumí věci, když nezastávají to co se zde neustále skloňuje, to je termín výsadby a teplota půdy. Česnek vyleze tehdy, kdy on sám uzná za vhoné, protože to má v genech, které se ještě nikomu pouhým blábolením nepodařilo přečurat. Plně souhlasím s tím co napsal KUKY o zapomenuté hlávce v záhoně, protože mám stejnou zkušenost, kterou jsem získal před mnoha lety. Pokud jde o velkopěstitele, tak s jedním se osobně znám. Mívá česnek v zemi nejpozději desátého desátý, obyčejně dříve a teď sedí u radiátoru a vyhřívá si cemr. Kdybyste se ho zeptali na portál zahrcz, tak by vám řekl, že kraviny nejsou to co by ho zajímalo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika