Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak já letos, pokud se ještě něco nestane(plíseň a nevím co by mohlo) budu mít asi česnek nejlepší za posledních pár let. Sázela jsem, jako už po několikáté, mezi vánočními svátky. U nás se do země na podzim nedostanu, pokud trochu nepřemrzne, tak je jak lepidlo. Ale vybrala jsem zrovna místo, kde byl složený kopaný písek, takže tam je půda mnohem lepší(na zpracování) To hrozné sucho nevadilo, protože je záhon v trase zavlažování rajčat, kdy přebytečná voda z kapkové závlahy zaplavuje česnek. A to doslova, dvakrát mi muž letěl vynadat, ať to vypnu, neb česnek je pěstovaný jak rýže. Ale to mu asi v těch suchách pomohlo, jinak to člověk pořádně nikdy nezaleje. Ještě někdy v květnu byl mizerný a mizerný, nažloutlý, slabý. Tak jsem ho pohnojila a jak šla rajčata do země, dostal i tu vodu. Ještě teď je úplně živý, zelený, tlusté slupky, minimálně pár týdnů mu dávám. A poskočil. Během asi 14 dnů o polovinu objemu narostl. Stačila ta vodawink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika