Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

cesnek by se mel sazet az teplota pudy dosahne 9stupnu a mene, idealni je nasadit tak, aby zem po zasazeni zamrzla, coz clovek nikdy nevychyta.. ja sadil vcera-Zidlochovicko-teplota vzduchu byla 0 stupnu, pudu jsem si nachystal v sobotu, v pondeli jsem pohrabal a nahnojil a vcera sel cesnek do zemi.. cca 80 strouzku, 2odrudy, jedna nevim jak se jmenovala, druha Havel. Dneska jsem cetl predpoved a ma se oteplit, takze jsem mohl jeste pockat.. no, uvidime.. nemoril jsem nicim, pouze jsem namocil cesnek do studene vody na cca hodinku a pak sel hned do zeme.. to namoceni jsem vycetl od nejakeho pestitele, ze se tim da obejit moreni ceneku... no, uvidime.. Nekteri zahradkari v nasi kolonii maj cesnek v zemi od zari, maj cca 15cm narostly, coz si myslim ze je spatne..

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika