Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já si také myslím, že česnek jen tak snadno nevymrzne pokud je to opravdu náš česnek. Je velmi mrazu odolný. Pěstuji vlastní modrý paličák už hodně let. Předloni se mi stalo, že při podzimním rytí jsem našla pár nesklizených česneků, které jsem pohodila na hroudy s tím, že až půjdu domů, tak je vezmu sebou. Ale zapoměla jsem je tam a tak česneky ležely na holé hroudě celou zimu až do jara. Bylo sice dost sněhu oproti minulé zimě, avšak česneky jsem našla na jaře na hroudách už s narašenými zelenými lístečky a měly se velmi čile k světu. Tak jsem je rozdělila, za to trápení na holé zemi od podzimu do jara jsem je odměnila tím, že jsem je hned strčila do země a rostly a vyrostly.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika