Přípravek proti mšicím



host - 76.86 (?) 
12.2.2008 9:25, zobrazeno: 12488x

Dobry den mam na durmanu a dalsich rostlinach msice... dokonce jsou uz i na gazaniich... potrebovala bych je odstranit... koupim si nejaky pripravek v zahradnictvi... muzu pripravek pouzivat v dome? Nemam s tim zkusenosti... Dekuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 1.3 (?), 12.2.2008 9:38

V prodejně Vám určitě poradí, který prostředek je vhodnější do bytu, pokud se bojíte chemie, ale pokud ten postřik nevypijete, nic se Vám nestane, tak nejdříve zkuste zasažené rostliny osprchovat, někdy to pomůže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 63.92 (?), 26.5.2008 19:30

Osobně jsem mšice odstranila prostředkem FRUTAPON. Je to jenom smíchaná voda s olejem a po aplikaci se krásně lesknou listy. Ale ten olej v nich obsažený způsobí, že se zalepí dýchací otvory mšic a oni uhynou. Musela jsem postřik opakovat asi třikrát, ale povedlo se. Jakýkoliv postřik jsem v bytě aplikovat nechtěla, jednou to je jed a nechci ho tam mít pokud existuje jiná šetrná cesta. A né vše je nutné řešit chemií.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 240.160 (?), 27.5.2008 13:54

A je mozne ho aplikovat na balkone? Smula ze jsem tuhle informaci az tet, dneska jsem objevila na pelargonijich msice, ale bohuzel uz jsem je stihla postrikat nejakou chemii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika