broučci v květináči



host - 18.102 (?)
13.9.2019 22:48

Pokud jde o rostliny, jsem "zahradník" amatér ale stříkat na rostliny savo? Tohle vlákno je tady dlouhé roky neaktivní, ale pokud si ho někdo přečte stejně jako dnes ja, doufám že to vezme za ten "správný" konec.

Pokud chcete rostlině pomoct, vezměte si kousek dřívka jehož kůra je nahořklé chuti, můžete zkusit i nějakou aromatickou dřevinu. Nožíkem odřezávejte kousky jako při vyřezávání, dokud nebudete mít dostatek na pokrytí celého substrátu. 

Je to takoví nápad, nikde jsem jej nečetl ale věřím že může být funkční. Zkusil bych případně odvar vratiče, kozlíku, levandule...


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 18.102 (?), 13.9.2019 22:48

Pokud jde o rostliny, jsem "zahradník" amatér ale stříkat na rostliny savo? Tohle vlákno je tady dlouhé roky neaktivní, ale pokud si ho někdo přečte stejně jako dnes ja, doufám že to vezme za ten "správný" konec.

Pokud chcete rostlině pomoct, vezměte si kousek dřívka jehož kůra je nahořklé chuti, můžete zkusit i nějakou aromatickou dřevinu. Nožíkem odřezávejte kousky jako při vyřezávání, dokud nebudete mít dostatek na pokrytí celého substrátu. 

Je to takoví nápad, nikde jsem jej nečetl ale věřím že může být funkční. Zkusil bych případně odvar vratiče, kozlíku, levandule...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika