Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, před rokem jsem měla na několika květinách puklice. Hodně jsem jich musela vyházet, jen aloe vera mi bylo líto, už je dost velké, tak jsem ho dala na balkón (asi na 5 měsíců, ze začátku ještě mrzlo, ale rostlina přežila, tak jsem si říkala, že tím mrazem brouci zahynuli) a několikrát jsem ji postříkala sprejem proti škůdcům. Teď ale zase začlo být chladněji, takže jsem rostlinu vzala do pokoje v domnění, že už budou brouci mrtví. Jenže se zase rozmnožili a opět mi nakazili několik rostlin. Všechno jsem to nastrkala na balkón, ať si s tím mráz poradí. Pokud rostliny neumrznou, je nějaká šance, že se těch pitomých odolných brouků zbavím nebo mám radši to aloe vera rovnou hodit do popelnice? Už mě ten boj unavuje, takže bych se jí radši zbavila nadobro, ale je to fakt pěkná urostlá kytka a je mi jí líto. Děkuji předem za rady :)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika