Zakrslá broskvoň v květu už z obchodu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
Teta Jana - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (289) - 240.162 (?) 
8.4.2017 15:48

Též jsem neodolala a koupila zakrslou nektarinku. Budu ji nadále pěstovat v nádobě a nijak mě to neomezuje. Pěstuji v nádobách citrusy, takže jsem zvyklá stěhovat květináče a rudl mám. Taky světlé místo na zimování je k dispozici. Snad se jí u nás bude líbit, nešlo ji nekoupit.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 212.8 (?), 8.4.2017 19:29

Teto Jano, děkuji i Vám. Čož o to rudl koupím ale co ten sklep?Ten fakt nemám.Dnes jsem opět vyrazila do zahradnictví "bože já tam fakt už nesmím,"jedna třešeń a dvě borůvky stromek do půdy a borůvky v komtejneru jestli to tak půjde dál budu muset i zahradu dokoupitlaughMějte se hezky a zahradám zdar Sylva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.8 (?), 8.5.2017 21:03

Dobrý večer, znovu se na Vás obracím potřebovala bych poradit s probírkou plodů u mé broskvoně a nektarinky obrázek a dotaz z 8.4. snad z každého květu je tam plod velikosti cvrnkací kuličky.Kdy se to má dělat jak a kolik jich tam může zůstat? Ještě pořád jsou v kontejneru a ráno ven, večer domů.

Děkuji za případné reakce.

Sylva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika