Máme holé ruce?



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?)
18.8.2022 15:55

Holé ruce nemám, jelikož jsem si "nasyslil" například zbytečně mnoho Ridomilu Gold na rajčata a přitom letos ještě ani jeden postřik. Pořád jsem čekal, kdy plíseň bramboru přeskočí na stonky nebo plody a nic. Takže stačí jen odstraňovat listy. Rajčata bez chemie, to tady už dlouho nebylo. yes Jen připomínám, že nemám ani jednu odolnou odrůdu. Semena mám, ale vůbec jsem je nevysel. Byla vůbec letos nějaká kalamitní plíseň bramboru na rajčatech?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 21.4.2022 12:31

KUKY, takže až v červenci skončí SIGNUM, budeme používat na monilii, suchou skvrnitost a rez hrušňovou ten výborný DISKUSEK? Teda hlavně, co na monilii a skvrnitosti? Přece nemůžou zrušit všechno? Horizon, Talent i Signum. Zbude jen Prolectus?

A ještě jeden dotaz na KUKYHO. Když nebude SIGNUM, nedal by se použít proti moniliovému úžehu BELLIS, který má stejné účinné látky, ale v trochu jiném poměru?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.198 (?), 15.8.2022 8:56

Prolectus opravdu zbyl? Myslím na hnilobu peckovin. Na agrobio čtu ukončení prodeje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 15.8.2022 13:30
Dá se koupit Magnicur quick. Prolectus jsem letos testoval, ještě tam něco mám a na to že má tak krátkou OL, učinnost má. Ale Mospilan prý nekončí na škůdce, to mně řekli v prodejně. Ani čert se v tom nevyzná. Záleží jaká bude za Prolectus náhrada?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 18.8.2022 15:55

Holé ruce nemám, jelikož jsem si "nasyslil" například zbytečně mnoho Ridomilu Gold na rajčata a přitom letos ještě ani jeden postřik. Pořád jsem čekal, kdy plíseň bramboru přeskočí na stonky nebo plody a nic. Takže stačí jen odstraňovat listy. Rajčata bez chemie, to tady už dlouho nebylo. yes Jen připomínám, že nemám ani jednu odolnou odrůdu. Semena mám, ale vůbec jsem je nevysel. Byla vůbec letos nějaká kalamitní plíseň bramboru na rajčatech?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika