Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kamarádka zjara zasadila Redhaven, teď mne požádala o řez (po výsadbě jsem ji seřízla). Protože není moje, raději se tady chci zeptat na názor ostatních. Vyhnala v ostrém úhlu tři hodně silné pruty síly prstu, které již mají nahoře obrost. Kromě toho několik výhonů o síle cca tužky v tupějším úhlu (kromě jednoho, který by se musel trochu vyvázat). Ty tři silné mají v půdoryse polohu ručiček na 9-12-3. Z těch slabších by se daly v pohodě vybrat 4 do pravidelného kříže.

Z těhle všech důvodů bych (kdyby byla moje) raději odstranila ty tři silné a ponechala "kříž" z těch slabších. Ale protože moje není, raději se ptám - víc hlav víc ví...

Fotky přikládám.  Na té poslední půdorysné jsem naznačila, co bych odstranila červeně a co ponechala žlutě.  Díky všem - Lída

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika