Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám 9 odrůd broskvoní, vč. bělomasých a placatých, ale pokud bych měla vybrat opravdu pouze jednu, tak určitě jako p. Vysloužil - Favoritu Moretini III.  Velmi dobrá, spolehlivá v plodnosti, odolná. Loni, když u nás pomrzlo takřka úplně všechno /mám horší podmínky než tazatelka/ - na Favoritě nějaké plody byly. Stříkám proti kadeřavosti 2x Kuprikolem - 1. termín sleduji vždy na zahradě a této diskuzismiley  - v odstupu 10-14 dnů, někdy ještě jednou neměďnatým fungicidem pokud se mi za dalších 10-14 dnů zdá, že to má ještě smysl - dle stadia rozvinutí pupenů / nevím, zda je to nutné ten 3.postřik, ale já to tak dělám a s kadeřavostí problém nemám -sousedi, kteří jeden rok vynechali - katastrofa./ Je opravdu nutné stříkat každý rok. Promiňte mi, ale o tom, jak někdo stříká 1x mědí až před květem a stačí to, si myslím svoje. Ale nikomu jeho názor neberu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika