Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak by řekl klasik: Buďte rádi, že to vůbec roste, je to modrý a dá se to jíst

Ano, ale za nadstandartní ceny bych očekával alespoň odrůdu, kterou jsem si objednal. Prostokořené stromky na St.Julien byly jinak perfektní, silné s dobrým kořenovým systémem. Pokud jde o Jayhaven, tak stromek neroste jako o závod, jelikož byl tak vitální, že jsem neodolal a nechal na něm hned prvním rokem tři plody, které dokonce nebyly vůbec malé, tak výborný stromek to byl. Po kadeřavosti ani stopy, ale hlavně mě zaujala ta sytě zelená barva listů v půdě po jiné staré broskvoni bez výměny půdy a dodání živin. To jsem opravdu ještě neviděl. U Elegant Lady je možné všechno, ale protože mají všechny tyto odrůdy miskovité květy (namátkou Royal Glory, Royal Gem, Springcrest, Spring Lady, Springbelle, Vistarich a nakonec i ten Earlycrest), tak se mi to moc nezdá. Pravda je, že plody by mohly ledacos napovědět, ale moc tomu nevěřím. Odpovědi jsme s Jirkou na naše pochybnosti nedostali, ani od jednoho, či druhého prodejce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika