Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, kadeřavost - postřik dnes a to proto, že pan Walter jako poslední mohykán, který si vystačil pouze z jedním postřikem měďnatým fungicidem, změnil názor i přesto, že měl s tímto jedním postřikem výborné výsledky. Ovšem hlavně proto, že jak se zdá, jsem úvodní souboj s touto záludnou chorobou broskvoně opět prohrál. Nejvíce je to patrné na odrůdě Earlycrest, která má listy už natolik velké, že jsou na nich vidět červené skvrny. Syllit jsem už samozřejmě nesehnal, tak mi byl doporučen Thiram Granuflo. Ne, že bych věřil tomu, že by byl Syllit nebo tento přípravek nějaký zázračný uzdravující všelék, ale sedět s rukama v klíně a točit palcem kolem palce se mi nechce. Kuky tento fungicid nepoužívá, pan Vinšálek v kombinaci se Syllitem ano, tak si vyberte. V návodu se uvádí, že je vhodné Thiram používat ve stádiu růžového pupenu, což je právě teď a dokonce snad i ještě v době kvetení, kdy se jinde píše, že už nic neučinkuje. Zajímavé je porovnat stádium rašení listů u této žlutomasé broskvoně Earlycrest, kdy jsou listy už dost zvětšené s bělomasou broskvoní Primissima Delbard, která je pravděpodobně zatím nejranější broskvoní vůbec, ale má listové pupeny stále jen velmi nepatrné.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika