Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nechci zakládat nové téma.Chci se zeptat, jestli se to zdá jenom mě, nebo má někdo taky podobnou zkušenost. Jedná se o velikost sadbových brambor a zároveň jejich cena. Brambor si představují jako slepičí vajíčko a cenu takového bramboru 16-18 Kč za KG.Poslali mi brambory z Drago dost velké a proto mi to na pozemku nějak nevyšlo. Brambor jako 2vejce. To znamená, ze jich potřebuji jednou tolik. Jel jsem do zahradnictví a koupil 2x5kg /270kč/kg za 27 korun.Velikost byla taky příšerná.To už jsem viděl hned na místě že mi to nevyjde, ale nehodlám kupovat za tu cenu takovou velikost.To nemá ta šlechtitelská stanice nějaké normy na které jsme byli zvyklí?To mi místo nakládaček daji jednou na trhu 5 salátovek a odchod.No nelíbí se mi to.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika