Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny diskutující.Osvědčily se mi odrůdy: Dali, Princess,Adéla, Monika,Magda.Letos jsem koupil trochu Colette.Raději každý rok sadbu kupuji.Ale loni jsem měl bohatou úrodu,tak jsem letos ze sklepa vybral drobnější brambory na sadbu.,,Hyn sa hukáže" Nejsem zas tak bohatý, abych ty menší mohl vyhazovat a taky nemám žádnou,,havět" na zkrmení. Jistě jste sami poznali, že každý rok je to s úrodou jiné. Záleží na mnoha podmínkách.

Odrůdy brambor. kterým se daří u mne(190m) se nemusí dařit jinde, v jiných půdních podmínkách.Proto jsem taky založil vlákno: ,,Všem registrovaným uživatelům". aby i ostatní si udělali představu, v jakých podmínkách jiní hospodaří.Někdo již může pracovat na pozemku,jinému to počasí ještě nedovolí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika