Upevnění truhlíků na parapetu



host - 202.78 (?)
16.5.2013 9:37

Koupil jsem tu nerez rozpěrnou tyč pro šířku rámu 2 m (panelák). Je to podélně svařovaná nerez trubka, ale při této délce se střed trubky již snadno prohýbá, takže na zavěšování háků v těhle místech to neni. Montáž je celkem jednoduchá a drží to a ani to moc nepoškodilo štukovou vrstvu (zarážka má bodec). Jen je potřeba si dát pozor na šířku špalety, jak už psal pan Vysloužil. U mě je místa habaděj, ale u našich to skončilo v podstatě jen jako zarážka na spodku truhlíku. Petr L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 7.9.2012 10:20

Jestli se jedná o (nerezovou) rozpěrnou tyč, tak by tento systém "bez vrtání" šel využít pro upevnění truhlíků, zavěšovaných před parapet například takto: rozpěrnou tyč umístit mezi špalety dolů, co nejníže nad parapet. Z (nerezového) plechu ohnout dva závěsné háky a tyto zavěsit (zaklesnout) na rozpěrnou tyč. Do závěsných háků vložit truhlík. Po sezóně by to šlo z okna celé jednoduše odmontovat.

Zavěšení truhlíku
Zavěšení truhlíku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 89.103 (?), 15.5.2013 23:58

dobrý den

rád se zapojím do diskuse - zábrany truhlíků - našel jsem řešení, plánuji zakoupit

držák truhlíku
držák truhlíku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 202.78 (?), 16.5.2013 9:37

Koupil jsem tu nerez rozpěrnou tyč pro šířku rámu 2 m (panelák). Je to podélně svařovaná nerez trubka, ale při této délce se střed trubky již snadno prohýbá, takže na zavěšování háků v těhle místech to neni. Montáž je celkem jednoduchá a drží to a ani to moc nepoškodilo štukovou vrstvu (zarážka má bodec). Jen je potřeba si dát pozor na šířku špalety, jak už psal pan Vysloužil. U mě je místa habaděj, ale u našich to skončilo v podstatě jen jako zarážka na spodku truhlíku. Petr L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika