Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji všem (KUKY, Standa V, Josef.) za reakce. Plot nebude na hranici se sousedovým pozemkem, nýbrž na hranici s ulicí. A když už jste nakousli právní stránku věci, tak se zeptám - je k vysázení živého plotu potřeba nějaké další povolení či vyjádření?

Nicméně nejvíc mě zajímají podrobnosti výsadby samotné (ještě jednou díky KUKYmu). Těch 50 cm rozestup v jedné řadě mi zase připadá až moc řídké (co spíše 50 cm trojspon?). Jde mi především o to, aby plot byl opravdu hustý (nechci aby do něj lezli psi). Jo a pak taky to zkrácení o 1/3 - když koupím odrostky 120cm+, tak mě to zkracování bude bolet víc než ty sazenice ;) (a když koupím menší, tak to málo co zbyde po zakrácení rozdupou psi) Ale chápu, že je to asi nutné...

Honza Z.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika