Hustý trávník - co s tím?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 224.34 (?) 
4.5.2013 13:15

presne tak. Ak sekate na najnizsom stupni, musite mat travnik rovny ako sklenna tabula. Inak krivost terenu sa prejjavi... tlaci prizemne najhustejsie casti travnika hore do nozov a brzdi vam to. Koste s vyssim strihom a bude po probleme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 233.35 (?), 19.5.2013 17:20

nedá mi to abych si nepřisadil.

Já když na jaře neposekám rovinku (250m2) týden, tak se sekačka nerozjede ani na nejpomaljší rychlost. Prostě ji nastartuju, zmáčknu pojezd a zdechne. A to jsem si myslel, že mám trávník řídký. Sekám na 3cm, což je nejnižší výška. A to 2x ročně pískuju a zarovnávám.  Na ostatních plochách jedu na 4,5 cm jednou za 5-7 dní.

Výkon 7 koní, záběr 55cm smiley. Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 95.245 (?), 24.5.2013 17:41

Hustý trávnik =potreba vretenovej kosačky - viď. golfové ihriská... smiley Ale samozrejme aj dokonalejší podklad a časté kosenie + Ďalšia starostlivosť (až denne!) - sám sa doma na záhrade už nejaký čas zabávam s amateérskym golfovým greenom...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika