Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem si o pěstování vodní želvy ve venkovním jezírku přečetla dost a dost. A ač je to škoda tak jsem dospěla k názoru že pěstování v klasickém zahradním jezírku by asi přineslo víc starostí a strachu než radosti... škoda - nutnost vytvoření kolem jezírka plůtek jezírko pak podle mě ztrácí na přirozenosti a přírodnosti - Zimní období kdy téměř všichni píšou že želvy jim nevydržely dole v jezírku v bahýnku..není problém zima samotná ale náhlé oteplení (a to se dějě čím dál víc)želvy se vzbudí a pak zase začne zíma a s tím se želvičky už nedokážou vypořádat a uhynou. - možné požírání (to by nevadilo)a nebo horší varinata okousávání karásků a požírání vodních rostlinek Tak jsem se těšila že si jednu pořídím když jsem viděla jak dováděla v tom jezírku u obchodu jak popisuji v prvním příspěvku, její plavání, vyhřívání atd..krásná scenerie ke koukání ale bohužel nebu to riskovat.. S pozdravem JANA

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika