Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ja som chytal karasov z jazierka pred týždňom,18 kusov 3 dni rybárskym podberákom vždy po etapách, pretože ihneď, ako som dal podberák do vody, boli na dne medzi kameňmi, alebo v koreňoch rastlín. V jazierku som samozrejme rozvíril kal na dne a chytal som len naslepo. Nápad zo sieľkou proti lístiu je síce dobrý, ale u mňa, kde mám v jazierku spústu vodných rastlín, kde sa ryby bežne shovávajú je neuskutočniteľný (možno v zime, keď je všetko ostrihané). Nakoniec sme ich chytali dvaja, jeden ich nahnal veľkým podberákom do plytčiny do koreňov rastlín a druhý malým akvaristickým sítkom ich postupne vyberal von. Koi kapre idú do podberáku za krmivom aj sami, karas je ako sliepka, vždy robí všetko opačne, ako my chceme.Ešte ma čaká ďalší výlov, lebo mám tam asi 40 ks tohtoročných karasov, ktorí ešte prejdú cez oká v podberáku. Želám veľa trpezlivosti a úspechu.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika