Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslíte paní Lído, že to bude sluníčkem?Svítí tam dopoledne, odpoledne už ne.Já nevím, myslela jsem, že třeba nějaká houbová choroba, pod tou propustnou folii, je dost vlhká půda, ty jehličnany suchem netrpí.Celý ten záhon jsem měla přikrytý netkanou textilií přes zimu a každou rostlinku ještě větvičkama pod tím, měla jsem strach z namrznutí, zimu přežily a na jaro mi to odejde.Hebe zůstalo krásně zelené, taky rhododendron je celkem dobrý, ale ten zbytek k zaplakání.Dnes jsem to trochu zalela, před tím prokypřila, co víc dělat, nevím.Lído děkuji za názor, kdyby to bylo tím sluníčkem, to by mě asi potěšilo, že není nic v zemi chorobného.Možná, že někdo se ještě ozve se svým názorem, byla by ráda, víc hlav, víc ví, tak uvidíme.Marie

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika