Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

K podnoži VVA1 se uvádí, že "se hodí i do zamokřelých půd". Rozuměl bych tomu tak, že jí snad nevadí i takové půdní podmínky jak uvádím... Drenáž není možná. Jedná se o nejnižší místo v okolí, potok je vzdálený asi 60 metrů a ještě přes cizí pozemky. Zřejmě bude řešením vyvýšení terénu násypem... Odnož VVA1 má údajně malý vzrůst cca 40% slabší než u St.Julien, kompatibilita se slivoněmi je dobrá. Mám tomu rozumět tak, že tuto podnož je možné použít ke všem odrůdám? Pokud ano, pak mi tedy nezbývá, než hledat kdo a kde nabízí tuto podnož s jakými odrůdami. Dělal jsem si naději na odrudy Durancie, Topstar, Topfive, Katinka, Jojo, Hanita nebo Čačanska lepotica (Čačanska rodna je údajně citlivá k šárce), tedy všechny samosprašné odrůdy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika