Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Byla jsem tam nakupovat zatím dvakrát. Loni to ještě docela šlo, i když tam měli šrumec, protože tam bylo v tu dobu celkem hodně zákazníků, tak jsem to chápala. Nebyl ani moc problém zjistit ceny, i když o nějaké radě, tak leda si nechat zdát. Letos to byla naprostá katastrofa. Venku jsem chytila paní, která zrovna vykládala z auta, tak jsem se jí ptala (loni jsem tam něchala asi 3 tisíce), letos jsem šla dokoupit jen hroznévé víno a chtěla jsem se podívat po angreštu), odkázala mě dozadu na zahradu, kde jsem chodila a nemohla jsem nikoho najít. Pak jsem podala chlapa a ten mi řekl, že neví kde nějaká paní je za kterou mě poslala. Pak začal hulákat a objevila se paní, která sice byla ochotná, ale nevěděla vůbec nic ani o rostlinách, ani o cenách. Takže když jsem si vybrala, tak jsme museli jít dozvánět se za paní, která mě odeslala za touhle do kélu... aby jsme zjistili kolik jí mám zaplatit, o pěstování nebo informace jsem se nezdozvěděla vůbec. Na cenu vína jsem se dívala, tak mě překvapilo, že mi počítá místo 120 korun 150, tak mi řekla, že mají příplatek za kontejner 30 kourun a že prý to je v ceníku. No to je, ale až v tom druhém, tabulkovém ke kterému spousta lidí asi nedojde. A pak jsem kupovala angrešt keř, kde jsem se nepodívala bohužel na cenu na internetu. Zinkasovala mě o 100 Kč za keř. Což mi připadalo docela dost (a způsob, kterým mi ho prodala, nebudu komentovat, těžko popsat, ale nechápu, že mají takový úspěch, musí je držet ten velký výběr). Na internetu jsem si potom přečetla, že mají cenu za kontejnorovaný keř za 75,- korun. Takže opravdu mě jejich přístup případá příšerný. Určitě, pokud budu moct koupit jinde, tak koupím. Po tom, co jsem si přečetla tady bych měla i obavu o to, aby mi vyrostlo opravdu co popisují. Je pravda, že výběr jaký mají, tak jsem jinde neviděla. Taky je pravda, že když jsem si vybrala co chci na interntu, tak jak loni, tak letos tam vůbec něměli a byla jsem nucená vybrat si narychlo něco jiného. Takže pokud někdo cestuje z dálky a je zlákán velkým výběrem, tak aby jste nelitovali benzínu. Mě paní doporučila, že si mám příště zavolat (zřejmě matka majitele), abych se něco dozvěděla a odnesla si co chci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika