Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

na zahradu mi chodí asi 6 srnek, kdysi okusovaly keře a stromky, ty už vyrostly a tak začaly okusovat všechny mladé výhonky trvalek a letniček a většinu květů, takže nekvete nic. okolo domu mám küs oplocení z pletiva a dřevěný plot, v pohodě ho přeskočí il bez rozběhu, takže přemýšlím co s tím. v televizi jsem viděla kolem dálnic že dávají proti zvěřil nějaké odpuzovače, takže jsem se podívala na internet a skutečně se nabízí celá řada odpuzovačů, takže zase nevím co koupit - co je účinné. zaujala mě nějaká pěna Hagopur. jelikož je nabídka docela pestrá a nevím co vlastně objednat, prosím o radu - jestli má s tím někdo zkušenosti, co je účinné, chci ochranu proti srnám, ale mám kočku, takže nevím jestlil by jí to vlastně nevadilo. děkuji za radu, Veruna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika