Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bohužel srnčí má dost přesně zmapovanou danou oblast a rychle objeví něco nového a je tím přitahováno jako magnet- osamoceně stojící stromeček ořere do druhého dne od zasazení. Proto je třeba sadit jen ty rostliny, které srnčímu nechutnají- pichlavé atd. nebo rostliny, kterých je okolo plno a nebudou stát osamoceny- těm potom stačí ochranný nátěr čímkoli. Mám 10 let zkušeností s novostavbou v CHKO, kde je plot zakázán. Vydržel mi jen smrk pichlavý zakrslý a to jen tam, kde jsou po 3 kusech a více. Sežrali mi i hořké, natřené magnolie a jedovatý 12metrový břečťan skroucený na zimu. Nepomáhá elektrický ohradník. Vše ostatní je jen dočasné, časem selže a Vás pak o to více mrzí sežraná jedle, kterou jste 6 let chránili. Proti vytloukání parůžků je třeba mechanicky strom obalit- používám laťky 2x7cm provrtané na koncích a svázané vázacím drátem- dá se bez problému prodloužit, když strom roste. Je ale třeba mít stromy s cca 2m kmeny a teprve pak je nechat větvit... a jen pro upřesnění srna má za manžela srnce a narodí se jim malé srnče, koloušek je synem laně s jelenem. Zahrádce zdar

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika