Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jo jo, prve jsem to téma přehlédla, ale teď už to mám přečtené - no - nějaké možnosti se nabízejí... Voňavky, solární lampy, elektronické odpozovače, nějaká ta chemie... Tak si říkám, než uštědřit zkázu pomalou smrtí mému záhonu vlivem kočky, která se mi směje do ksichtu - otočím minci - svůj záhon mám ZATÍM DOBŘE chráněn před vstupem mých vlastních psů... A to jsou chrti. Jsou tři. Kočky milují. Jsou pro ně výzva stejně jako zajíci. Zajíc je rychlý....ale ne dost. Jak rychlá je kočka?.......... Otevřu kouzelná vrátka.... Pár zašlápnutých kytek ještě unesu. Jestli chce cizí číča prdět do mé hlíny, tak tedy asi bude a vysadím jí pro to i nový smrk. O nebezpečí pro kočku jsem souseda vyrozuměla hned, jak si ji na podzim donesl. Odmávl to rukou s tím, že kočka neni blbá, aby skočila psovi do tlamy, že před ním přece uteče. Kdyby se něco stalo, zlobit se na mne prý nebude - neomalenost zabije kočku. Tak tedy uvidíme. Referát bude.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika