Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jo, a taky pěkně vyžrat jahody, měl jsem veliké, krásně červené na povrchu a když jsem je pak šel sežrat, tak v nich byla dírečka a tisíc brabenců, a vevnitř prázdno! A všude v jahodí dírky v hlíně a pěkný hemžení rezatejch, hlavně vpodvečer. Já jsem se teď do této lokality přistěhoval, tak mám jen "experimentální" pozemeček - co půjde a co nepůjde tady pěstovat, ale je fakt, že když jsem tu bagroval odvodnění atd. tak jsem našel hnízda snad s miliony brabenců - všech možnejch typů. Myslel jsem, že jsou užitečný... - teď jim asi nastanou krušný chvíle... Ač nejsem zastáncem žádných "eko-blbin" a radši bych vše řešil "granátem", tak uplně náhodou mě na brabence napadla jedna věc - Mravkolev. Ty se mi tu letos náhodně usídlili, na nádvoří mám fůru ďůlků, a po mravencích jsou jak jatí, jinak neškodní. Potřebují ale "stříšku", aby na ně nepršelo a nevyplavovaly se jim ďůlky - nějak to chci realizovat, bylo by to moderní EKO a zadarmo, navíc je s nima sranda, jak prskají písek. Dám vědět. Na fotce je jeden, co ho mám na pozorování doma v kelímku, no není vidět, ale právě dostal "večeři".   Zdraví Alfi.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika