Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Prosím poraďte jak na hryzce. Slyšela jsem, že nemají rády "afrikán - smradlavý karafiát. Vysázela jsem tedy afrikán i mezy kedlubny, bohužel jsem zjistila, že jedna kedluben vedle druhé mizí. Raději jsem je přesadila hlouběji do zahrady, kde hryzec tolik neřádí. Teď jsem přišla ze zahrady, kde jsem okopávala moje kytičky a věřte, nevěřte, hryzec sežral afrikána. Zírala jsem na to jako z jara, jen po něm zůstal ležet květ. Údajně fungují odpuzovače na bázi vybrací. Máte s tím nějaké zkušenosti? Děkuji za to, že se podělíte o vaše zážitky s těmito škůdci. PS: původně jsem chtěla mít ekelogickou zahrádku bez postřiků, žít v míru se škůdci, ale zjistila jsem, že bych toho moc nesklidila. Jikina
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika