Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

děkuji za vaši reakci, věřím že do takto tvarovaného skleníku se vítr tolik nemůže opřít jako do kolmé velké plochy, nenapadlo by mě, že se polykarbonát dá takto ohnout. a z čeho máte konstrukci a čím jste polykarbonát ke konstrukci připojoval? jenom škoda, že se výrobci skleníků nemohou tímto tvarem inspirovat. Prohlédla jsem si na internetu desítky skleníků, ale tvarově jsou všechny stejné a stejně bezmocné proti větru. moc tomu nerozumím, ale přijde mi, že hliníkové tenké lišty jsou ve větru jako hračka.našla jsem i skleníky, kde je konstrukce z nějaké umělé hmoty - zelené, ale nevím co to udělá, když bude v zimě velký mráz a přijde vítr. škoda jen, že se dosud nepřihlásil nikdo, kdo dopadl obdobně jako já.  Veruna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika