Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vytyčení hranic pozemku. Nechal jsem si geodetem vytyčit hranice pozemku se sousedy, kteří již po mnoho let z naší hranice dělají černou skládku a nejsou ochotni to řešit, (kamna ústředního topení, lednička, staré hrnce, spousta skla a střepů a prošlé léky i prázdné obaly od léků, plasty a další...). Geodet vytyčil hranici a veškerá ta černá skládka je na mém pozemku. Jsem ochotný to za sousedy uklidit, protože už mě nebaví pěstovat zeleninu poblíž autobaterie, ze které vytéká kyselina... Paní sousedka si ale postavila hlavu a snaží se docílit toho, že hranice bude tam, kde ona ukáže prstem. Teď se navíc ještě poradila s jedním panem bývalým zedníkem a útočí od střetu zájmů až po to, že měření bylo nepřesné. Jen tak pro zajímavost, tomu panu bývalému zedníkovi, který ji povyprávěl, jaké všechny podvody dělali s vyměřováním na stavbách, jsem poslední tři roky po sobě zaštěpoval na zahradě tolik stromů, že by mohl vysadit profi sad a to všechno zdarma a tohle je jeho poděkování... Je zajímavé vědět, jak to na malých vesnicích mezi lidmi chodí... Já chci mít jen pořádek, nic špatného jsem neprovedl, ale jak tohle efektivně řešit? S jistou slečnou, která mi dává sežrat, že jsem jí dal košem se kvůli tomu, abych měl klid, a přestala na mě poštvávat lidi, ženit nebudu... Jak jsou ty sousedské i mezilidské vztahy komplikované, když se spojí několik věcí dohromady... Jaké máte zkušenosti s vyměřováním hranic a sousedskými vztahy Vy? Kam se obrátit, pokud nedojde k dohodě? Já ustupovat nebudu! Ale jinak se tomu směju, jací jsou někteří lidi ubožáci. :-D Aby toho nebylo málo, tak taky potřebuju plot, proniká ke mě od sousedů zvěř a také dochází k zastiňování mého pozemku náletovými dřevinami, které jsou vysoké pomalu deset metrů a to vše v hranicích... Pan Zelený
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika