Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po vlastních zkušenostech bych ničení nejrůznějších mladých, ale i trochu starších výsadeb zvěří vůbec nebral na lehkou váhu! Už jsem to tu někde psal. Ty mrchy snad kromě trávy žerou a likvidují skoro vše. Se šípky a s trnkami nemám v takových lokalitách zkušenost, ale pnoucí růže, až trochu vyrostly ožíraly i v létě až k zemi. Nešlo je vypěstovat zvenku na plotě, musel jsem je přestěhovat za něj. Rybízová plantáž než vyrostla musela být několik let chráněná elektrickým ohradníkem výšky skoro 2m. Pak byly škody už jen sporadické a jen odíráním osamělejších výhonů srnci. * Ještě mě napadl keřový angrešt. To je taky kvalitní "pichláč" a užitkový :-))) Měl jsem sice stromkový, ale ožer korunek, i v tuhých zimách, jsem nikdy nezaznamenal. Ještě se nabízí rakytník, ale s ním nemám vůbec žádnou zkušenost, jen teoretizuji. Podobně jako s nápadem aby to v zimě nebylo takové smutné, oživit tu výsadbu plotu břečťanem. Ale kdybych někdy ještě nějaký sad či plantáž na podobných místech zakládal chtěl bych být u toho atraktivní ženou a plot bych udělala z myslivců a pytláků kolem celé polnosti ve sponu cca 1-3m. Rafael.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika